skip to Main Content

2004 yılında Ankara’da kurulan Opak Mad. San. ve Tic. Ltd. Şti. madencilik, cevher zenginleştirme, enerji ve petrokimya sektörlerinde ekipman tedariki, egzotik malzemelerden özel tasarım parça imalatı, vana ve aktüatör bakım – onarımı, süpervizörlük ve yatırım danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Hizmet sunduğumuz tesislerdeki kritik ekipmanlarda yaşanabilecek sıkıntıların duruşlara sebep olabileceği ve yüksek maddi kayıpla sonuçlanabileceği bilinciyle; tecrübeli teknik kadromuz ve iş ortaklarımızdan aldığımız destek ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına kaliteden ödün vermeden en hızlı çözümü sunmak birincil önceliğimizdir.

Çözüm ortağınız olarak anlık ihtiyaçlarınıza hızlı cevap verebilmek için kalifiye teknik kadromuzu her geçen gün büyüterek yolumuza devam ediyoruz. Uyguladığımız standartlar, prosedürler, yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ve iç eğitimlerle gösterdiğimiz özenle hizmet kalitemizin gelişen dünya teknolojilerine uygun ve sürdürebilir olmasını sağlıyoruz.

 

 

Hakan KADIOĞLU

ODTÜ (Ortadoğu Teknik Üniversitesi), Maden Mühendisliği Bölümü’nden 1996 yılında mezun olmuştur.1997 yılından itibaren Madencilik ve Cevher zenginleştirme tesislerine ekipman satışı ve kurulumunda görev almıştır.

2004 yılından itibaren şirketimizde görev yapmaktadır. Şirketimiz adına birçok maden, cevher zenginleştirme tesisi ve yenilenebilir enerji projelerinde koordinatör/yatırım danışmanı olarak görev almıştır.

Şirketimizin kurucu ortağı ve Müdürü Hakan Kadıoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

B. Cenk DOĞANCIOĞLU

ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi), Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nden 2003 yılında mezun olmuştur.

2003 yılından itibaren kesintisiz olarak cevher zenginleştirme ve enerji alanında çalışmış ve 2012 yılından itibaren şirketimizde görev yapmaktadır.

Opak firmasının ortağı ve müdürlük görevini halen yürütmektedir. 1979 doğumlu olan B. Cenk Doğancıoğlu, evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

 

Mehmet AKDEDE

Ankara Üniversitesi, Muhasebe Bölümü’nden 1999 yılında mezun olmuştur. 2000 yılından itibaren enerji ve madencilik sektörleri başta olmak üzere, farklı sektörlerin muhasebe ve finans bölümlerinde çalışmıştır.

SMMM (Serbest Muhasebeci Mali Müşavir) ruhsatına sahiptir. 2017 yılından itibaren Opak firmasında mali müşavirlik, muhasebe, finans,personel ve idari işler görevlerini yürütmektedir.

1979 doğumlu olan Mehmet Akdede, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Onur KARAER

DAÜ (Doğu Akdeniz Üniversitesi), Makine Mühendisliği Bölümü’nden 2013 yılında mezun olmuştur. 2014 yılında İşletme Yüksek Lisansını (MBA) THKÜ ‘de (Türk Hava Kurumu Üniversitesi) tamamlamıştır.

2013 yılından itibaren Metal ve Maden sektöründe tesis kurulumu, tesis devreye alma, işletme, bakım-onarım bölümlerin de çalışmış olup ve 2016 yılından itibaren Mogas ve Caldera Engineering den aldığı eğitimler sonrasında Opak’da Atölye-İmalat Yönetimi ve Saha Süpervizörlük hizmetleri görevini yürütmektedir.

1988 doğumlu olan Onur Karaer evlidir.

Uğurcan ÖNER

Sofya Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği’nden 2016 senesinde mezun olmuştur. Mezuniyetinden itibaren Maden Tesislerinde Mekanik Montaj ve Borulama Mühendisi olarak görev almıştır.

2018 yılından itibaren, Rexa Inc.’den aldığı eğitim sonrasında, Opak ailesi içerisinde temiz oda yönetimi, Rexa aktuatör tamir, bakım ve devreye alma hizmetleri ve Saha Süpervizörlük hizmetleri görevlerini yürütmektedir.

1992 doğumlu Uğurcan Öner bekardır.

İhsan MEHTAP

KTÜ (Karadeniz Teknik Üniversitesi) Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden 2011 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl içerisinde ODTÜ’ de Uluslararası Kaynak Mühendisliği Eğitimini tamamlamıştır.

Metal ve maden sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmalarda; tank-borulama sistem kurulumu, devreye alma, özel kaynak uygulamaları, kalite kontrol ve kalite yönetim sistemleri gibi farklı branşlarda yönetici olarak görev almıştır. EN/ISO 9712 tahribatsız muayene teknikleri ve SSPC-PCI koruyucu kaplamalar konusunda Level II sertifikasyonlarını tamamlamıştır.

2019 yılından itibaren şirketimizde, kaynak atölyesi yönetimi, kalite kontrol, AR-GE ve saha süpervizörlük hizmetleri görevini yürütmektedir.

1988 doğumlu olan İhsan MEHTAP evlidir.

Ozan Anıl AYTAR

İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi), Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden 2019 yılında mezun olmuştur.

Şirketimizde kalite mühendisi görevini yürütmektedir.

1996 doğumlu olan Ozan Anıl Aytar bekardır.

Back To Top